Vilniaus lietuvių namų bendruomenė šventė Paskutinio skambučio šventę

2017 m. gegužės 26 d.

Kaip ir kasmet, šių metų gegužės 25-ąją Vilniaus lietuvių namų abiturientams nuskambėjo paskutinysis skambutis. Šia proga kartu su Lietuvių namų bendruomene susirinko pasidžiaugti ir palinkėti abiturientams geros kloties ir gražaus gyvenimo kelio Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos, taip pat Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atstovai.

 

Paskutiniojo skambučio šventės metu sveikinimo žodžius Vilniaus lietuvių namų bendruomenei tarė ir palinkėjimus gimnaziją bebaigiantiems jaunuoliams išsakė gimnazijos direktorius Gintautas Rudzinskas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Balčiūnienė, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos Mokyklų veiklos skyriaus vyriausiasis specialistas Petras Navickas ir Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos direktoriaus pavaduotoja Eglė Kuisienė.

 

Abiturientams sėkmės savo pasirodymais, dainomis, šokiais linkėjo įspūdingą pasirodymą surengę pirmokai, daug gražių žodžių išsakė vienuoliktokai, paskutinius nurodymus ir palinkėjimus siuntė juos ugdžiusieji pedagogai.

 

Lengvo ir įdomaus Jums gyvenimo kelio, brangieji vaikai!