Departamento atstovai dalyvavo Vilniaus lietuvių namų gimnazijos Rugsėjo 1-osios šventėje

2018 m. rugsėjo 4 d.

2018 m. Mokslo ir žinių diena Vilniaus lietuvių namų gimnazijoje buvo švenčiama rugsėjo 3 d. Naujus mokslo metus pradėjo 412 moksleivių iš 28-ių šalių.

Vaiskų ir šiltą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į gimnazijos kiemą. Tarsi rūkas ore vis sklandė vasaros prisiminimai, tačiau rugsėjo 1-osios varpelis kvietė į klases. Šiemet, pirmą kartą, kviesdamas į klases varpelis nuskambėjo 15 pirmokėlių. Nedrąsiai spausdami tėvelių rankas, jie įžengė į mokslo karalystę.

Lietuvos Respublikos delegacija aplankė Sibiro lietuvius Krasnojarske

2018 m. rugpjūčio 2 d.

Krasnojarsko regioninės lietuvių tautinė–kultūrinės autonomijos ,,Lietuva“ kvietimu, 2018 m. liepos 20–25 d. dienomis, Lietuvos Respublikos delegacija, vadovaujama Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos vyresniosios patarėjos Daivos Zabarauskienės, dalyvavo renginiuose ,,Lietuvos šimtmečio ambasadoriai: kartu mes Lietuva“ Krasnojarske. Renginiai skirti paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir didžiausios Lietuvos istorijoje deportacijos į Sibirą 70-metį.

 

2018 m. liepos 20–25 d. dienomis Lietuvos Respublikos delegacija vyksta į Krasnojarską dalyvauti renginiuose, skirtuose paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir didžiausios Lietuvos istorijoje deportacijos į Sibirą 70-metį

2018 m. liepos 17 d.

Krasnojarsko regioninė lietuvių tautinė–kultūrinė autonomija ,,Lietuva“ kartu su Tarptautine solidarumo ir demokratijos asociacija ,,Mes“ 2018 m. liepos 19–25 dienomis Krasnojarsko krašte organizuoja renginius, skirtus paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį ir didžiausios Lietuvos istorijoje deportacijos į Sibirą 70-metį. Renginių tikslas – sutelkti Sibiro platybėse išsisklaidžiusius tautiečius, pagerbti tremtinių atminimą, stiprinti užsienio lietuvių ryšį su Lietuva bei palaikyti bendruomenių iniciatyvas, prisidedančias prie Lietuvos valstybės stiprinimo ir jos vardo garsinimo pasaulyje.